Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już ponad 3 lata. Ten krótki, ale bardzo intensywny czas to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej (tylko 25 zł) oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu 25 zł należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

IX KONKURS PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH


      23 marca 2012 r. w Starostwie Powiatowym odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w IX Konkursie Prezentacji Multimedialnych Powiatu Wejherowskiego. Temat brzmiał: "Twoja młodość. Korzystaj z niej jak najlepiej". Następnie odbyło się losowanie, w jakiej kolejności szkoły będą się przedstawiać.
      Naszą szkołę przedstawiał jako ostatni Michał Bernaśkiewicz - uczeń klasy IIILP. Po obejrzeniu wszystkich prezentacji udaliśmy się na poczęstunek. Po godzinne przerwie został ogłoszony werdykt. Pierwsze miejsce zajął Adrian Chudek z ZSP2 (w nagrodę jego film został zaprezentowany jeszcze raz), natomiast nasza szkoła zajęła drugie miejsce wspólnie z ZSP2.
      Jury było zaskoczone, że prezentacje te były smutne. Oczekiwali więcej radości. W podobnym tonie wypowiedział się wicestarosta. Jemu osobiście nagrodzony pierwszym miejscem film się nie podobał. Uznał, że powinien być on wesoły i ma pokazać jak mamy korzystać z młodości, a nie nasze obawy. Nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów. Następnie każdy rozszedł się w swoją stronę.
GRATULACJE DLA MICHAŁA


IX KONKURS PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH IX KONKURS PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH IX KONKURS PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH IX KONKURS PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH IX KONKURS PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.