Stowarzyszenie Wejhera działa już ponad 3 lata. Ten krótki, ale bardzo intensywny czas to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej (tylko 25 zł) oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu 25 zł należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w koszykówce chłopców

Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach. W pierwszej grały zespoły: ZSP 1 Rumia, ZSP 4 Wejherowo, ZSO 2 Wejherowo, ZSP Reda, a w drugiej ZSP 2 Wejherowo, ZSP 3 Wejherowo, ZSP 1 Wejherowo. Z każdej grupy do finału awansowały dwa najlepsze zespoły. Z pierwszej ZSP 1 Rumia „ Wiking” i ZSP 4 Wejherowo „Samochodówka”
      Wyniki naszych spotkań:
ZSP 4 Wejherowo – ZSO 2 Wejherowo:     69-23
ZSP 4 Wejherowo – ZSP Reda:     59-9
ZSP 4 Wejherowo – ZSP 1 Rumia:     34-43
      Z drugiej awansowały ZSP 2 Wejherowo „Elektryk” i ZSP 1 Wejherowo „Bukowa”.
      Finał rozegrano w dniu 03.04.2012 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi. W ścisłym finale wystąpiły 4 najlepsze drużyny spośród 7, które wzięły udział w eliminacjach. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy, czyli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi.

Nazwa Szkoły  Miejsce
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi I
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie II
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie III
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie IV
Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie V
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie VI
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie VII

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

Nazwa Szkoły     1         2         3         4       Punkty     Kosze    Miejsce
ZSP 1 Rumia X 40:30 43:34 39:15 6 122:79 I
ZSP 2 Wejherowo 30:40 X 46:32 52:17 5 128:89 II
ZSP 4 Wejherowo 34:43 32:46 X 45:22 4 111:111 III
ZSP 1 Wejherowo 15:39 17:52 22:45 X 3 54:136 IV

GRATULUJEMY CHŁOPAKOM

koszykówka powiat
Nasz zespół wystąpił w składzie: Suchorz Dawid (IImLO), Lenz Filip (IImLO), Kupferschmidt Michał (IImLO),
Żygadło Patryk (IVbT), Wieczorek Marcin (IIIbT), Kamiński Damian (IIeLO), Hewelt Krystian (IImLO),
Chyliński Adrian (IIIbT), Czoska Mariusz (IIIbLO), Żurowski Maciej (IIIbLO), Gruba Wojciech (IIIaT)
koszykówka powiat
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.