Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Światowy Dzień Zdrowia w naszej szkole


      7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia. W związku z tym, że data ta przypadła w przerwie świątecznej, tegoroczne obchody przesunęliśmy na 12 kwietnia. Kontynuując zeszłoroczną tradycję, klasa 2B LO, serwowała (za drobną opłatą) zbożowe ciasteczka, zdrowe, kolorowe kanapki oraz owocowe koktajle. To sprawdzona forma przekonywania, że zdrowe jedzenie może być smaczne!
      Ponieważ powszechne jest stwierdzenie, że „Sport to zdrowie”, sportowego akcentu też nie mogło zabraknąć w tym dniu. Opiekun Samorządu Szkolnego, Pani Alicja Długosz, zaproponowała nietypową formie rywalizacji- dyktando o …sporcie. Do „zawodów” stanęło ośmioro uczestników. Siła mięśni potrzebna była, by… trzymając długopis, odtworzyć na kartce tekst. Był to opis emocjonujących wydarzeniach, jakie miały miejsce na stadionie, na który przybył m.in. dwudziestoipółletni Serbołużyczanin; pół Polak, pół Hiszpan z Haiti; chyży berlińczyk; hołubiony trener szybkobiegaczy długodystansowców; hostessy i długonoga cud-sportsmenka.
      Szkolnym Mistrzem Ortografii został Maciej Bank z klasy 1H LO, który pokonując rywali, na 50 możliwych błędów, popełnił tylko 17!
GRATULUJEMY FORMY


dzień zdrowia w szkole
dzień zdrowia w szkole
dzień zdrowia w szkole
dzień zdrowia w szkole
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.