Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

Bieg Urodzinowy Gdyni – nie mogło nas zabraknąć

Ferie rozpoczęte? Zapominamy o naszej szkole? Nie wszyscy… Grupa uczniów z „Samochodówki” wraz z panią J. Kwiatkowską 9 lutego 2013 r. dzielnie reprezentowała barwy Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie w VIII Biegu Urodzinowym, rozpoczynającym Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych 2013.
Na starcie zameldowało się ponad 2240 osób. Wszyscy gotowi, by przebiec 10km. Trasa różniła się od tej zeszłorocznej. Nie biegliśmy 2 pętli, lecz 1 (tą samą),poszerzoną m.in. o rejony Gdyni, w których niektórzy byli pierwszy raz albo znają jedynie z kursu prawa jazdy. Biegi rozpoczęły się wystrzałem armatnim Błyskawicy.
Na mecie pojawiliśmy się w następującej kolejności:

Zawodnik Czas Miejsce w kategorii
Karol Kass 3b T
44 miejsce wśród mężczyzn
Łukasz Wiśniewski 1b LO
47 miejsce wśród mężczyzn
Katarzyna Konkel 1b LO
16 miejsce wśród kobiet
Michał Miszke 1b LO
554 miejsce wśród mężczyzn
Joanna Kwiatkowska (dzięki dużemu wsparciu Michała)
00:45;57
46 miejsce wśród kobiet
Przemysław Jurgielewicz 2m LO
1100 miejsce wśród mężczyzn
Małgorzata Lange 1p LO
371 miejsce wśród kobiet
Karol wywalczył trzecie miejsce na podium w swojej kategorii wiekowej. Kasia, debiutująca na tym dystansie, oraz Łukasz Wiśniewski zajęli to najbardziej nielubiane przez sportowców 4. miejsce. Każdy uczestnik otrzymał jednak na mecie pamiątkowy medal. W tym roku są one w kształcie ćwiartki koła. Następny bieg już w maju.
Trzymamy kciuki, by wszystkim udało się
zdobyć trzy brakujące części.