Pierwsze i trzecie miejsce oraz nagrodę specjalną zdobyli nasi uczniowie.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

XV Powiatowy Festiwal Poezji i Piosenki Angielskiej

W dniu 23 marca 2013 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 przy ul. Bukowej w Wejherowie odbył się jubileuszowy XV Powiatowy Festiwal Poezji i Piosenki Angielskiej. 35 młodych wykonawców ry- walizowało w dwóch kategoriach: wiersz i piosenka. Naszą szkołę reprezentowali:
- Klaudia Markowska (IhLO) i akompaniujący jej na gitarze Tomasz Kotkowski (IeLO)
   w kategorii "wiersz" (Wiersz pt.: Despair) oraz
- Julia Waga (IIeLO) i Jan Szulc (IIIhLO) z piosenką Simply the Best z repertuaru Tiny Turner
- Iza Boszke (IIIhLO) i Paweł Semrau (IfT) z piosenką Babe I'm gonna leave you z repertuaru Led Zeppelin
- Agnieszka Klebba (IhLO) z piosenką Skyfall z repertuaru Adele
Publiczność zgromadzona w sali gimnastycznej wysłuchała w sumie czterech wierszy i 19 piosenek. Jury w czteroosobowym składzie obradowało ponad godzinę. W tym czasie wysłuchaliśmy jam session w wykonaniu naszych uczestników oraz gościnnego występu duetu absolwentów szkoły ZSP 1.
I wreszcie przewodnicząca jury odczytała werdykt. Wręczyło wyróżnienia, a następnie nagrody w kategorii wiersz. III miejsce zdobyli Klaudia i Tomek! Następnie wręczono nagrody w kategorii piosenka. I tu, cytując Przewodniczącą jury: jeśli chodzi o pierwsze miejsce, byliśmy wyjątkowo zgodni, zdobyli je, brawurowo pokonując konkurencję, Iza i Paweł.
Dodatkowo, nagrodę specjalną, otrzymała przeurocza Julia Waga.
O serwis foto postarały się uczennice klasy IfT

Gratulujemy!!!