Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Spływ kajakowy klasy 2b LO


Korzystając z pięknej pogody i zapału usportowionej młodzieży klasy biologiczno – sportowej, w czwartek (13.06.2013 r.), wyruszyliśmy na spływ rzeką „Redą”. Odcinek rzeki, którym płynęliśmy był łatwy, ale i tak nie brakowało przeszkód w postaci częściowo zatopionych konarów drzew. Słońce choć schowane za chmurami grzało i opalało. A dość silny wiatr nieraz spychał kajaki z kursu.
Jak przystało na klasę sportową nie brakowało rywalizacji. Raz po raz dwuosobowe osady ścigały się na spokojniejszych odcinkach rzeki. Najwięcej emocji przysporzyły nam rzeczne spiętrzenia wodne i stary drewniany most. Nasza 25 osobowa grupa także wzbudzała podziw i duże zainteresowanie wśród gapiów (miejscami rzeka łączy się z popularnymi szlakami rowerowymi). W ocenie naszego przewodnika całkiem sprawnie pokonaliśmy dziesięciokilometrową trasę. Zatrzymaliśmy się w malowniczym zakątku na granicy rezerwatu „Beka” i ścieżki rowerowej. Po krótkiej przewie i wypucowaniu kajaków, przeszliśmy szlakiem rezerwatu. Największym zainteresowaniem uczniów w rezerwacie cieszyły się, wypasające się na terenie rezerwatu, zwierzęta. Jednak nic nie było już w stanie przebić radości i wspomnień z wioseł.
Niektóre osoby płynęły po raz pierwszy kajakami i ich początki nie były łatwe. Mimo tego atmosfera na wycieczce była znakomita. Wszyscy starali się sobie pomagać i próbować cierpliwie zapanować nad kajakiem.

Miłe spędzanie czasu

Spływ kajakowy klasy 2b LO Spływ kajakowy klasy 2b LO Spływ kajakowy klasy 2b LO Spływ kajakowy klasy 2b LO Spływ kajakowy klasy 2b LO Spływ kajakowy klasy 2b LO Spływ kajakowy klasy 2b LO Spływ kajakowy klasy 2b LO Spływ kajakowy klasy 2b LO Spływ kajakowy klasy 2b LO Spływ kajakowy klasy 2b LO Spływ kajakowy klasy 2b LO
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.