Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

II Pomorski Konkurs Piosenki Angielskiej w Gdyni

W Gdyni odbył się II Pomorski Konkurs Piosenki Angielskiej w Gdyni. Do konkursu zgłosiło się w tym roku wyjątkowo dużo młodzieży - 186 osób. Wybór laureatów był więc trudny.
Jury Konkursu przewodniczyła Ewa Dorawa-Jurkiewicz, w jej składzie zasiedli: Maja Sokołowska, Maja Gadzińska, Daria Rutkowska oraz Beata Kreft.
Grand Prix - II Pomorskiego Konkurs Piosenki Angielskiej zdobyła Julia Waga z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie. Nagrodę w postaci rocznego stypendium w Studium Wokalnym Gdyńskiej Szkoły Artystycznej ufundowaną przez Fundację „Gwiazda Północy” wręczył prezes Fundacji – Waldemar Dębniak.

Źródło: http://www.gsa.edu.pl/informacje/informacja/1,122.html
Gratulujemy

II Pomorski Konkurs Piosenki Angielskiej w Gdyni II Pomorski Konkurs Piosenki Angielskiej w Gdyni