Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Srebrny medal w Mistrzostwach Powiatu Nauczycieli w Unihokeju


Dnia 10 stycznia 2014 roku w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju. Do zawodów zgłosiło się sześć szkół.
Drużyny składały się z pięciu zawodników, przy czym w drużynie musiały grać minimum dwie zawodniczki. Zawody rozgrywane były w systemie „każdy z każdym„.
W składzie naszej drużyny znaleźli się Cezary Lewandowski, Maciej Syska, Adam Duda, Maciej Skok, Ewa Selke oraz Maria Maj–Roksz. W każdym meczu walka była emocjonująca. Nie obyło się bez obitych piszczeli i obdartych kolan. Niestety nie udało się nam obronić zeszłorocznego zwycięstwa, ale drugie miejsce też jest satysfakcjonujące.
Poniżej tabela ze wszystkimi wynikami
        Nazwa Szkoły     1         2         3         4         5         6      Bramki   Punkty   Miejsce 
Niepubliczna Szkoła Rzemiosła X 0:2 3:0 1:2 1:4 2:2 7:10 3 IV
Kostkowo 2:0 X 4:2 3:0 3:0 3:2 15:4 10 I
Gmina Wejherowo 0:3 2:4 X 0:1 2:2 5:1 9:11 3 V
ZSP nr 2 Wejherowo 2:1 0:3 1:0 X 1:2 0:4 4:10 4 III
ZSP nr 4 Wejherowo 4:1 0:3 2:2 2:1 X 2:1 12:8 7 II
Zespół Szkół Nr 3 Wejherowo 2:2 2:3 1:5 4:0 1:2 X 10:12 3 VI

Gratulujemy

Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w Unihokeju Mistrzostwa Powiatu Nauczycieli w UnihokejuStowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.