Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Silna reprezentacja na Wojewódzkiej Olimpiadzie Historycznej


[Rozmiar: 207242 bajtów]

11 stycznia siedmiu uczniów naszej szkoły reprezentowało nas na eliminacjach pisemnych etapu wojewódzkiego Olimpiady Historycznej na Uniwersytecie Gdańskim. Jest to największa reprezentacja na tym turnieju wśród szkół naszego powiatu w tym roku. Awans do tego etapu jest niewątpliwym sukcesem i efektem pracy: Mateusza Czeredy (IIIe), Anny Dąbrowskiej (IIIp), Dominika Formeli (IIIp), Angeliki Patockiej (IIIh), Marty Domaszk (IIIp), Karoliny Trepczyk (IIh) i Klaudii Markowskiej (IIh) oraz nauczycieli historii - Pani Aleksandry Kuchty i Pani Ewy Sowińskiej.
W ostatnich latach nasza szkoła nie miała więcej niż trzech przedstawicieli na eliminacjach na Wydziale Historycznym, co napawa nas wyjątkową dumą i daje powód do ambitnych planów na przyszłość. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów oraz awansu do etapu ustnego olimpiady. Niektórym z nich życzymy także powodzenia już w tym roku na majowej maturze z historii.

Gratulujemy
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.