Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Sukcesy w olimpiadach ekonomicznej, przedsiębiorczości
i geograficznej


Zakończyły się I etapy olimpiad, rok 2014 witamy wstępnymi sukcesami uczniów naszej szkoły. Do drugiego etapu Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej organizowanej od 30 lat przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne awansował: Mateusz Czereda z III E. Do drugiego etapu Olimpiady Przedsiębiorczości organizowanej m.in. przez Szkołę Główną Handlową, awansowali: Sylwia Bobkowska i Maja Lubocka z II P oraz Kinga Wejer z I P i Mateusz Czereda z III E. Do drugiego etapu renomowanej Olimpiady Geograficznej, awansowały: Małgorzta Kołodzik i Aleksandra Labuda z III P.
Życzymy powodzenia w kolejnych etapach współzawodnictwa

Życzmy dalszych
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.