Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny . Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt


W Dzień Świętego Walentego nasze dziewczyny: Martyna Pranczk, Luiza Kass i Alicja Kaleta toczyły zacięte boje przy stole. Przy stole tenisowym rzecz jasna.
Na Powiatową Licealiadę w Tenisie Stołowym, która już bodajże trzeci rok z rzędu odbywa się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie zgłosiły się cztery reprezentacje: „Ogólniak” z Bukowej, „Elektryk”, nasza szkoła i gospodarze.
Graliśmy systemem każdy z każdym i momentami było baaaaaardzo gorąco. Pierwszy mecz wygraliśmy gładko 3-0 z zespołem ZSP nr 2. W drugim z „Bukową” już trochę powalczyliśmy. Nieco kontrowersji wzbudziły nasze ucznioodporne plastikowo-kosmiczne rakietki wykonane w technice nanotechnologii. Że niby czop po obu stronach, a tam nawet jednego najmniejszego czopusia. Ale cóż – przepisy. Mecz został powtórzony taką zwykłą – drewnianą. Nic nie pomogło i tak wygraliśmy.
Został ostatni z gospodarzem turnieju, ubiegłorocznym zwycięzcą. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko. I było. Wiadomo kibice, ściany…. Nie ułatwiało nam to zadania. Martyna swój mecz wygrała 3-0, Luiza nieznacznie uległa swojej przeciwniczce. W deblu na początku nie szło najlepiej dwa sety przegraliśmy. W trzecim już lepiej 5-9 i seria 5 punktów naszych dziewczyn. Już było 10-9 dla nas i znowu jakieś kontrowersje. Cofnięcie ostatniego punktu. Upuszczenie krwi naszym zawodniczkom i debla przegraliśmy. A mogło być inaczej. Pozostało nam wygrać dwa singlowe mecze. W pierwszym Martyna potężne „lanie” dała najlepszej zawodniczce z Budowlanych. I było 2-2. W decydującym ostatnim meczu nasz zawodniczka pozbawiona już woli walki uległa lepszej od siebie przeciwniczce i skończyło się wynikiem 2-3 dla gospodarzy.
I znowu mamy dobre drugie miejsce w tenisie stołowym dziewcząt, choć miłości dla bliźniego mało!
…. Twój Walenty.

Gratulujemy!!!

Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt
Loading the player ...

Loading the player ...

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.