Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny . Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce


26 lutego 2014 r. w nowej hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Halowej Lekkoatletyce. Uczniowie startowali w 5 konkurencjach: skoku w dal z miejsca, skoku wzwyż, pchnięciu kulą, biegu na dystansie 25m oraz biegu okrężnym 600m (dziewcząt) i 1000m (chłopców). Zawodniczki „Samochodówki” zdobyły 3 medale z czego dwa złote zgarnęła Justyna Klinkosz (w skoku w dali i wzwyż), a nasi zawodnicy aż 5 medali. Dodatkowo Łukasz Wiśniewski został wyróżnienie dla najlepszego zawodnika – w pięknym stylu wygrywając bieg na 1000m (12 okrążeń hali). Poniżej najlepsze wyniki naszych reprezentantów.

Medal Zawodnik Dyscyplina Wynik
złoty medal
Justyna Klinkosz
skok w dal z miejsca
2,40 m
złoty medal
Justyna Klinkosz
skok wzwyż
1,45 m
złoty medal
Łukasz Leśnik
pchnięcie kulą
13,40 m
złoty medal
Łukasz Wiśniewski
bieg na 1000m
2:55
srebrny medal
Rafał Stolc
skok w dal z miejsca
2,78 m
srebrny medal
Kamil Kazimierczak
skok wzwyż
1,70 m
srebrny medal
Marta Topp
bieg na 600 m
1:58
brazowy medal
Jakub Socha
pchnięcie kulą
11,98 m
IV miejsce
Maja Labuda
skok w dal z miejsca
2,28 m
IV miejsce
Agnieszka Mostowska
bieg na 6o0 m
2:01
V miejsce
Dominika Sidorowicz
bieg na 25 m
4s 02
V miejsce
Dominika Sidorowicz
skok w dal z miejsca
2,25 m
V miejsce
Maciej Bank
skok wzwyż
1,70 m
VI miejsce
Adam Kuźnicki
skok w dal z miejsca
2,71 m
VI miejsce
Sylwia Bobkowska
bieg na 25 m
4s 12
VI miejsce
Damian Czoska
bieg na 25 m
3s 72
VII miejsce
Krzysztof Basiel
skok w dal z miejsca
2,70 m
VII miejsce
Agata Okroy
pchnięcie kulą
7,82 m
VII miejsce
Natalia Treder
bieg na 600 m
2:02
VII miejsce
Robert Dybowski
bieg na 1000m
3:10

Gratulujemy

XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.