Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny . Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej


Agnieszka Klebba (kl. IIh LO) wyśpiewała 3 miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się 8 kwietnia 2014 w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku. W konkursie wzięło udział około 60 uczestników, podzielonych na dwie kategorie: solista i zespół.
Uczniowie z ponad 10 szkół z Trójmiasta i okolic rywalizowali w kilku językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, hiszpańskim i japońskim. O godzinie 11:00 zaczęły się eliminacje, po których do finału miało przejść 5 zespołów i 5 solistów. W eliminacjach Agnieszka, jako jedyna, zaśpiewała po hiszpańsku piosenkę Marty Gomez: "Toma mi canción", a na gitarze zagrał jej Paweł Semrau (II ft). Druga uczestniczka z naszej szkoły, Ola Łasińska, zaśpiewała piosenkę Lary Fabian "Adagio", również z akompaniamentem Pawła. Serwis foto zapewniła Ala z II ft.
Wysokiemu poziomowi i kreatywności wykonawców towarzyszyła znakomita atmosfera, o którą postarali się troskliwi i życzliwi gospodarze (bardzo dziękujemy!). W finale Agnieszka zaśpiewała po angielsku piosenkę Pink "Just give me a reason", a do akompaniamentu pożyczyła sobie kolegę Łukasza z XIX LO w Gdańsku, który zagrał jej na akordeonie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, a Agnieszka za miejsce na podium dostała kilka bardzo atrakcyjnych nagród.

Gratulujemy

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Konkurs Piosenki ObcojęzycznejStowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.