Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

Wyniki egzaminu maturalnego

Kolejny raz z rzędu (czwarty) publikujemy wyniki egzaminu maturalnego, jaki odbył się w naszej szkole (wyniki zeszłoroczne szukaj w zakładce informacje). Tym razem końcówka etapu "MATURA 2014" w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie przedstawia się następująco:

JĘZYK POLSKI
95,28%