Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY
Budowa hali warsztatowej             Drukuj artykuł

Euroweek


Już po raz czwarty młodzież naszej szkoły dzięki współpracy z Europejskim Forum Młodzieży spędziła czas na obozie szkoleniowym w malowniczej miejscowości Długopole Zdrój położonej w Kotlinie Kłodzkiej. Zajęcia jak co roku prowadzili wolontariusze, tym razem z Azerbejdżanu, Kenii, Kongo, Danii, Indii, Turcji i Bułgarii. Podczas prezentacji uczniowie zapoznali się z kulturą krajów wolontariuszy, nie bez znaczenia były też zajęcia rozwijające umiejętność pracy w grupie.
W tym roku dodatkową atrakcją była wycieczka do Pragi ze wspaniałym przewodnikiem.

"Jeśli miałbym podsumować obóz w trzech słowach, byłoby to trzy razy "super". Przed przyjazdem miałem do tego projektu trochę sceptyczne podejście (cały dzień wykłady? hmm nuda), ale już w pierwszym dniu moje nastawienie kompletnie się zmieniło. Zajęcia były bardzo interesujące, atmosfera rodzinna, świetni ludzie! Przede wszystkim to wielka motywacja do nauki języka angielskiego"
Mateusz Rumpczyk I AT

"Nie martwiłam się swoimi błędami językowymi, po prostu liczyły się chęci i zaangażowanie. Jeśli będzie możliwość, to za rok bez zastanowienia będę chciała odwiedzić Długopole-Zdrój."
Karolina Pardo I P
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.