Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY
Budowa hali warsztatowej             Drukuj artykuł

Matematyka? Dlaczego nie!


W środę 21 stycznia 2015 r. dwadzieścioro śmiałków przystąpiło do etapu szkolnego kolejnej edycji Pomorskiego Konkursu Matematycznego. Zmierzyli się z zadaniami logicznymi, geometrycznymi, algebraicznymi i zastosowaniem funkcji. Rok 2015 został na Pomorzu ogłoszony Rokiem Matematyki - wszystkim życzymy wytrwałości i samodyscypliny w zgłębianiu tajników królowej nauk, chęci podejmowania intelektualnych wyzwań i twórczego myślenia. Zaś uczestnikom konkursu życzymy znakomitych wyników i możliwości zmierzenia się z rówieśnikami w kolejnym etapie konkursu.

Matematyka? Dlaczego nie!
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.