Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny . Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY
Budowa hali warsztatowej             Drukuj artykuł

XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce


Dnia 19 lutego 2015 r. na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Halowej Lekkoatletyce. Od tego roku halowa lekkoatletyka wchodzi do punktacji drużynowej szkół ponadgminazjalnych, co spowodowało, że na starcie stanęło około dwustu zawodników z 11 szkół ponadgimnazjalnych powiatu Wejherowskiego. Uczniowie brali udział w pięciu dyscyplinach: skoku w dal z miejsca, skoku wzwyż, pchnięciu kulą, biegu sprinterskim na 30m oraz biegu okrężnym na 600m (dziewczyny) i 1000m (chłopcy). W każdej konkurencji można było wystawić trzech zawodników. W zawodach wzięli udział również czołowi lekkoatleci z krajowej czołówki. I tak w biegu na 600m ścigały się finalistki ostatnich Mistrzostw Polski na 800 i 1500m wśród nich Marta Topp z 2bLO (siódma na MP w biegu na 800m - Marta ustąpiła tylko Martynie Niećko aktualnej brązowej medalistce MP w biegu na 1500m. Poniżej najlepsze wyniki naszych reprezentantów.

Medal Zawodnik Dyscyplina Wynik
złoty medal
Jacek Bober
bieg na 30m
4s03”
złoty medal
Maja Labuda
skok w dal z miejsca
2,34 m
złoty medal
Tomasz Sobczak
skok w dal z miejsca
2,75 m
złoty medal
Łukasz Leśnik
pchnięcie kulą
14,15 m
srebrny medal
Marta Topp
bieg 600 m
1,47 m
brązowy medal
Maja Labuda
skok wzwyż
1,40 m
brązowy medal
Jakub Socha
skok w wzwyż
1,70 m
brazowy medal
Adam Kuźnicki
skok w dal z miejsca
2,72 m
IV miejsce
Dominika Sidorowicz
bieg na 30 m
4s 69
IV miejsce
Marta Topp
skok w dal z miejsca
2,26 m
IV miejsce
Maciej Cymann
bieg na 1000 m
3:00,14
V miejsce
Ewelina Semak
skok w wzwyż
1,30 m
V miejsce
Agata Okroy
pchnięcie kulą
8,32 m
V miejsce
Agnieszka Mostowska
bieg na 600 m
2:01,73
VI miejsce
Milena Wirkus
bieg na 30 m
4s 76
VI miejsce
Jakub Socha
pchnięcie kulą
11,23
VI miejsce
Kamil Kazimierczak
skok w wzwyż
1,60 m
VII miejsce
Mariusz Terepka
skok w dal z miejsca
2,65 m
VII miejsce
Klaudia Bałdyga
skok w wzwyż
1,30 m
VII miejsce
Paweł Semrau
bieg na 30 m
4s 16
VIII miejsce
Aneta Plotzka
bieg na 600 m
2:04,44
VIII miejsce
Agnieszka Mostowska
skok w dal z miejsca
2,07 m
Punktacja Drużynowa Szkół Ponadgimnazjalnych:
1.ZSP nr 1 Rumia	125 pkt
2.ZSP nr 4 Wejherowo 	103,5 pkt
3.ZSP nr 2 Wejherowo 	49 pkt
Gratulujemy

XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce XIII Halowe Mistrzostwa w Lekkoatletyce

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.