Maria Maj-Roksz, nauczycielka wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, po sobotnim przebiegnięciu 10 km w Biegu Piaśnickim, w niedzielę, 12 kwietnia 2015 r., wzięła udział Mistrzostwach Polski w Długodystansowych Biegach na Orientację w Sztutowie. Z oficjalnej strony internetowej mistrzostw dowiedzieliśmy się, że w swojej kategorii wiekowej zajęła bardzo dobre szóste miejsce. W linii prostej dystans do przebiegnięcia to 18 km, ale jak się szuka jeszcze punktów na trasie, to zapewne kilometrów było więcej.
Gratulujemy!

15_04_12_bno (236 kB)