Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Dnia 14 kwietnia 2015 roku, uczniowie z klasy Ia Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2, Daniel Bonk oraz Daniel Dzienisz, jako reprezentanci naszej szkoły oraz przedsiębiorstwa, w których odbywają praktyki, uczestniczyli pierwszy raz w XV Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy „Bezpiecznie od startu” na szczeblu Regionalnym w Gdańsku, w siedzibie Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Konkurs był przeprowadzony w dwóch etapach. Pierwszy - odpowiedzi pisemne na 40 pytań otwartych, który trwał półtorej godziny, a następnie etap drugi -ustny, dla 6 uczestników z najlepszymi wynikami z etapu pisemnego. Finałowa dwójka reprezentować będzie Pomorską Izbę Rzemieślniczą w dniu 19 maja 2015 r. na szczeblu centralnym w Warszawie. Niestety, w tym roku byliśmy blisko i otarliśmy się o finałową szóstkę, a tym samym o główną nagrodę, którą był rower. Po za główna nagrodą, każdy uczestnik dostał dyplom oraz cenne upominki. Postaramy się, żeby za rok rower i finał w Warszawie był nasz.
Leszek Kamiński

konkurs_01 (90 kB) konkurs_01 (90 kB) konkurs_01 (90 kB)
  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.