Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Rok szkolny dla tegorocznych maturzystów wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Dla klasy 3e to właśnie w piątek 17.04.2015 r. emocje sięgnęły zenitu, ponieważ przystępowali oni do niewątpliwie najtrudniejszego dla nich egzaminu językowego, jakim jest Goethe Zertifikat C1. Odwagi do zmierzenia się z testem wystarczyło dziewięciorgu śmiałkom.
Egzaminatorki z Goethe Institut w Gdańsku nie kazały naszym uczniom długo czekać na wyniki piątkowego egzaminu Goethe Zertifikat C1. Grupa, która zmierzyła się z tym wyzwaniem poradziła sobie bardzo dobrze. Najwyższe wyniki uzyskały Patrycja Dzienisz, Agnieszka Nastały i Agnieszka Żownir.
Agnieszka Nastały i Tomasz Kotkowski to nasi absolwenci, którym udało się ukończyć szkołę z dwoma certyfikatami językowymi (z języka niemieckiego i angielskiego) na poziomie C1. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i czekamy na wysokie wyniki z matury na poziomie rozszerzonym!

GRATULACJE!!!


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.