Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

17 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie odbyły się VI Powiatowe Zawody "Edukacja dla Bezpieczeństwa". W zawodach uczestniczyły reprezentacje uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu wejherowskiego w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy Ib LO w składzie: Milena Lidzbarska, Natalia Michalska i Paula Patelczyk. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Mateusz Grunau, Jakub Socha i Cyprian Zdankiewicz z IIb LO.
Uroczystego otwarcia zawodów dokonała pani Gabriela Lisius - Starosta Wejherowski, po którym zespoły przystąpiły do sportowej rywalizacji. W ramach zawodów rozegrano 4 konkurencje: test wiedzy teoretycznej, tor przeszkód, test strażaka i scenki z pierwszej pomocy. Po rozegraniu wszystkich konkurencji i potężnej dawce emocji, nasi chłopcy zajęli II miejsce, ulegając tylko 2 punktami zespołowi ZSP nr 2 Wejherowo i wyprzedzając o 5 punktów ZSP z Redy. Dziewczętom, które uczestniczyły po raz pierwszy w tych zawodach, nie udało się niestety wdrapać na podium i zajęły dalsze miejsce.
Brawo dla naszych drużyn za zaangażowanie, wolę walki a także duży zasób wiedzy.

15_04_17_edukacja (191 kB) 15_04_17_edukacja (191 kB)
  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.