Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W piątkowe popołudnie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej. Do turnieju zgłosiło się pięć zespołów. Pierwszy mecz graliśmy w osłabionym składzie, ponieważ nasz najlepszy atakujący zajął się najpierw ubezpieczeniem samochodu. Robiliśmy co w naszej mocy, ale pierwszy mecz przegraliśmy 0:2. Kolejny mecz rozpoczęliśmy już w pełnym składzie i po zaciętej i wyrównanej walce wygraliśmy 2:0 z połączonymi siłami Gimnazjum nr 1 i LO nr 2 z Wejherowa.
Zachęceni wygraną stanęliśmy do walki z faworytem turnieju - Gminą Gniewino. W pierwszym secie przewaga rywala była druzgocąca, ale w drugim walczyliśmy jak równy z równym. W końcówce seta musieliśmy niestety uznać wyższość (dosłownie) rywala, przegrywając 23:25.
Ostatni mecz graliśmy już bez kapitana zespołu i kontuzjowanego libero, a wynik 0:2 nie był dla nas zaskoczeniem. Ostatecznie zajęliśmy czwartą pozycję. Warto nadmienić, że byliśmy najniższym zespołem turnieju.
Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 wystąpiła w składzie: Cezary Lewandowski- kapitan zespołu, Beata Zustowska - rozgrywająca, Maciej Skok - libero, Maciej Syska - środkowy bloku, Sławomir Szmuda - środkowy bloku, Ewa Selke - atakująca, Adam Duda - przyjmująco-atakujący, Maria Maj-Roksz - libero.

Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Mistrzostwa Nauczycieli Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.