Dnia 30 kwietnia 2015 r. w naszej szkole odbyły się wybory prezydenckie 2015. Odbyły się one w ramach akcji „Młodzi głosują” pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej. Uprawnionych do głosowania było 546 osób. W wyborach wzięło udział 406 uczniów, z czego głosów ważnych oddano 385, a głosów nieważnych 21.
Poniżej prezentujemy wyniki szkolnych wyborów w porównaniu z sondażowymi, ogłoszonymi 10 maja o godzinie 21.00 przez TVN24.pl. Nie komentujemy przedstawionych wyników głosowania.

Głosowanie w szkole       Głosowanie w kraju

1. Braun Grzegorz Michał   5 głosów
 2. Duda Andrzej Sebastian   79 głosów