Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Dnia 20 maja 2015 r. w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce. W zawodach wzięli uczniowie z ośmiu szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Wejherowskiego. Każda reprezentacja mogła wystawić trzech zawodników w każdej z ośmiu konkurencji. Nasze dziewczyny wywalczyły aż siedem medali, a panowie cztery. W punktacji drużynowej szkół ponadgimnazjalnych dziewczyny zdobyły pierwsze miejsce, a w chłopcy drugie.
Poniżej przedstawiamy najlepsze osiągnięcia naszych reprezentantów:

Dziewczęta
Dyscyplina Imię i Nazwisko Miejsce
Wynik
100 m
Marta Topp
2 13s 45"
Dominika Sidorowicz
3 13s 49"
Sylwia Bobkowska
9 14s 52"
400 m
Marta Topp
2 1:02,00
Ewelina Semak
3 1:07,60
Agata Okroy
4 1:08,32
800 m
Agnieszka Mostowska
2 2:38,10
Alicja Kaleta
6 2:53,23
Bernadeta Richter
8 3:02,46
Skok w dal
Dominika Sidorowicz
3 4,67 cm
Milena Wirkus
5 4,43 cm
Maja Labuda
6 4,40 cm
Skok w wzwyż
Ewelina Semak
6 125 cm
Maja Labuda
8 125 cm
Klaudia Bałdyga
9 125 cm
Pchnięcie kulą
Agata Okroy
6 8,11 cm
Aneta Plotzka
7 8,08 cm
Edyta Szymańska
9 7,54 cm
Rzut oszczepem
Edyta Szymańska
7 20,22 cm
Aneta Plotzka
8 19,60 cm
4x100 m
Sylwia Bobkowska, Milena Wirkus,
Patrycja Szlage, Dominika Sidorowicz
1 56s 31"

Chłopcy
Dyscyplina Imię i Nazwisko Miejsce
Wynik
100 m
Jacek Bober
5 11s 68"
Maciej Potrykus
9 12s 10"
400 m
Patryk Grubba
5 57s 17"
Michał Walkusz
6 57s 76"
Damian Borkowski
10 59s 68"
1500 m
Marcin Kołodziejski
1 4:38
Patryk Miotk
10 4:57
Skok w dal
Jakub Socha
5 5,52 cm
Skok w wzwyż
Bartosz Brejski
3 170 cm
Dominik Baruch
6 165 cm
Kamil Kaźmierczak
8 160 cm
Pchnięcie kulą
Łukasz Lesnik
2 12,98 cm
Marco Palasz
9 10,42 cm
Rzut oszczepem
Jakub Socha
1 46,10 cm
Patryk Grubba
8 31,70 cm
4x100 m
Kacper Ziętkowski, Paciej Potrykus,
Paweł Semrau, Jacek Bober
5 49s 38"


Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Lekkoatletyce

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.