Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Dnia 26 maja br. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku trzynastoosobowa reprezentacja „Samochodówki” wzięła udział w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce.
W zawodach wystartowali uczniowie z ponad trzydziestu szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa. Były to najbardziej udane dla naszej szkoły zawody lekkoatletyczne od wielu lat. Nasze dziewczyny i chłopcy wywalczyli indywidualnie aż 5 medali. Ponadto w punktacji zespołowej uczniowie wywalczyli trzecią pozycję. Tak dobry występ „Samochodówki” spowodował, że w klasyfikacji sportowej szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2014/15 awansowaliśmy na drugie miejsce (na 91 szkół Województwa Pomorskiego).

dokument1 (36 kB)

Zawody lekkoatletyczne były na bardzo wysokim poziomie. Przykładem jest zdobycie minimum na Mistrzostwa Świata w skoku wzwyż (2m 05cm) przez jednego z zawodników.
Poniżej najlepsze wyniki naszych reprezentantów:

Dyscyplina Imię i Nazwisko Miejsce
Wynik
400 m
Marta Topp
I 1:01,80
Ewelina Semak
VI 1:07,12
Agata Okroy
VIII 1:08,20
4x100 m
Sylwia Bobkowska, Milena Wirkus,
Patrycja Szlage, Dominika Sidorowicz
II 54,70
Rzut oszczepem
Jakub Socha
II 48,35 m
Skok w wzwyż
Bartosz Brejski
III 1,75 m
Pchnięcie kulą
Łukasz Leśnik
III 13,15 m
Skok w dal
Dominika Sidorowicz
VI 4,60 m

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkoatletyce 15_05_26_lekka_wojewodztwo_03 (142 kB)

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.