Cały rok wytężonej pracy, dwadzieścia siedem ekip z całej Polski, dziesiątki godzin materiału filmowego, gry aktorskiej i montażu i oto jest efekt - pierwsze miejsce w prestiżowym ogólnopolskim projekcie "Film Na Horyzoncie"! Zwycięstwo zawdzięczamy naszej szkolnej grupie filmowców - Kacprowi Frybezowskiemu, Wiktorii Markiewicz, Asi Stachowiak, Marcie Lilla, Amadeuszowi Brzezińskiemu, Tomkowi Drzeżdżonowi i Jakubowi Michalskiemu.
W pierwszym semestrze roku szkolnego grupa wykonywała zadania filmowe, które następnie oceniane były przez organizatorów projektu. Jedenaście najlepszych ekip awansowało do edycji PRO, co wiązało się z udziałem w warsztatach filmowych w Warszawie. Nasi uczniowie uczestniczyli w trzech takich spotkaniach, które poświęcone były tworzeniu scenariusza, zdjęciom filmowym i - ostatecznie - montażowi. Pod okiem profesjonalistów z dziedziny filmu uczestnicy projektu tworzyli własne filmy dyplomowe. Film stworzony przez naszą ekipę okazał się najlepszym w tegorocznej, ósmej już edycji "Filmu Na Horyzoncie"!
Zwycięzcom gratulujemy i wierzymy, że to dopiero początek wielkiej kariery, jaka ich czeka!

film_09 (144 kB) film_09 (144 kB)
Źródło: http://www.filmnahoryzoncie.com.pl/component/chronoforms/
?chronoform=mojaEkipa&i=69ad1ebec8daf0fef8233de01018ff8e

NAGRODZONY FILM