Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Po raz jedenasty gościliśmy drużyny gimnazjów z powiatu wejherowskiego na konkursie matematyczno-geograficznym „Z Pitagorasem przez kontynenty”, który odbył się 10 czerwca 2015 r. Formuła konkursu - z lekkim przymrużeniem oka i z haczykiem - ma wiernych fanów i nowych zwolenników. W czasie tegorocznej edycji, poza bardzo dużą wiedzą, uczniowie gimnazjów musieli wykazać się znajomością czytania mapy, umiejętnością tworzenia strategii, wielką sprawnością rachunkową, znakomitą pamięcią … a także refleksem i poczuciem humoru. Uczestnicy bardzo dobrze radzili sobie z wyzwaniami, wspierani przez publiczność, która - co stwierdzamy z prawdziwą satysfakcją - zaangażowała się w wykonywanie zadań niemal tak samo, jak zawodnicy.
Pierwsze miejsce zajęli uczniowie Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie: Małgorzata Borowiec, Natalia Wasilke, Michał Wojdylak. Drugie miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum w Strzepczu w składzie: Paulina Lange, Weronika Baranowska, Beata Darznik. Na podium znalazł się także zespół z Gimnazjum w Strzebielinie: Karina Kołodziejska, Daniel Kuśpiel, Filip Woźniak. Gratulujemy!
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu, zachowaniem zasad fair-play i rzetelnym ocenieniem przedstawionych rozwiązań czuwało jury, a nad sprawnym przebiegiem konkursu i dobrą atmosferą wśród publiczności uczniowie klas Im LO i IIIa T, którym bardzo dziękujemy za pomoc.
Zapraszamy na kolejne wyprawy „Z Pitagorasem przez kontynenty”!

Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty Z Pitagorasem przez kontynenty 15_06_11_sukces (27 kB)


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.