Po raz szósty na boiskach naszej szkoły odbył się rodzinny festyn sportowo–rekreacyjny zorganizowany wspólnie przez klub piłki ręcznej „Tytani” Wejherowo oraz nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Celem głównym festynu była dobra zabawa dla dzieci i ich rodziców oraz promocja piłki ręcznej. Na boisku rozgrywane były konkursy i gry sprawnościowe, wokół boiska rozstawione były zjeżdżalnie i trampoliny, a na parkingu prezentowały się wozy strażackie i policyjne. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz ratowników medycznych i ich specjalnie tresowanego psa. Niedziela na sportowo była również dobrą promocją naszej szkoły.