W sobotę, 23 stycznia 2016 r. nasza szkoła stała otworem dla nieco młodszych niż zwykle. O 10-tej w sali 217 spotkały się wróżki, księżniczki, pszczółki, kowboje i inne bajkowe postacie, za które przebrane były dzieci nauczycieli „Samochodówki”.
Zabawę prowadzili animatorzy, którzy wcielali się w różne role. Były tańce z klownami, zabawa z Elzą, Anną i Olafem. W przerwie na wszystkich: i małych, i dużych czekał słodki poczęstunek. Tuż po nim dalsza zabawa, znowu tańce oraz wybór Króla i Królowej Balu. W końcu zjawił się ten, którego wszyscy wyczekiwali: Mikołaj!!!
Patrząc na uśmiech dzieci i zadowolenie ich rodziców, aż chce się powiedzieć: „Do zobaczenia za rok, mamy nadzieję!”….