Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Obchody 90-tych urodzin miasta Gdyni były dla niektórych z nas kolejną okazją, by aktywnie spędzić czas. Podobny pomysł miało przeszło 4920 biegaczy, bo tylu stanęło dziś łącznie na starcie w biegach młodzieżowych oraz w biegu głównym na dystansie 10km. Każdy, kto przekroczył linię mety dostał pamiątkowy medal a tym samym rozpoczął zbieranie elementów kolejnej medalowej układanki. Dzisiejszy Urodzinowy Bieg był bowiem pierwszym z czterech biegów w ramach PKO Grand Prix Gdyni.
Mieliśmy swoich reprezentantów zarówno w Biegu Młodzieżowym (1,8km), jak i w Biegu Głównym. Pochwalić się mogą następującymi wynikami:
:
Bieg Młodzieżowy
Imię i Nazwisko
Klasa Czas Miejsce w kat. wiekowej
Oktawia Lewicka
1b LO 00:08:19 5
Klaudia Smuga
1b LO 00:08:53 7
Magdalena Drawc
2h LO 00:09:13 18
Alicja Pionk
1b LO 00:09:14 19
Natalia Nowak
1b LO 00:09:17 20
Oliwia Motyka
1b LO 00:09:18 21
:
Bieg Główny
Imię i Nazwisko
Klasa Czas Miejsce w kat. wiekowej
Joanna Popiołek
2b LO 00:49:13 6
Agata Okroy
3b LO 00:55:12 17
Monika Rolbiecka
nauczyciel 00:37:51 3
Tomasz Nikrant
nauczyciel 00:42:04 169

Debiutującej Oktawii (1b LO) gratulujemy bardzo dobrego wyniku, pozostałym – świetnego startu i… kolejnych życiowych rekordów. Powodzenia życzymy tym, którzy już jutro zmierzą się z dystansem 5km w ramach cyklu City Trail.

Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni Bieg Urodzinowy w Gdyni


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.