Piąty bieg przełajowy na dystansie 5km z cyklu City Trail odbył się w Gdańsku. Linię mety minęło 277 uczestników, w tym trzynasty naszych reprezentantów. Walentynkowa niedziela sprawiła, że zawodnicy mogli wyrazić swoją miłość do… biegania. Uczestnicy biegli z przypiętymi serduszkami, niektórzy trzymając się za ręce. Dobra pogoda pozwoliła na szybkie pokonanie górzystej trasy i zajęcie wysokich lokat przez naszych uczniów. 13 marca już ostatnia szósta edycja cyklu City Trail, do zobaczenia w Gdyni.
Poniżej wyniki naszych reprezentantów:
:
Klasa Czas Miejsce w kat. wiekowej