Klasa 3m LO miała dzisiaj lekcje z fizyki w prawdziwym laboratorium. Uczniowie mogli samodzielnie wykonywać ćwiczenia z zakresu rożnych działów tej wspaniałej nauki. Zajęcia były naprawdę ciekawe i pobudzające kreatywność, można było wszystkiego dotknąć, sprawdzić naszą wiedzę praktycznie, przetestować działanie wielu urządzeń których nie ma w naszej pracowni.

Warsztaty w Centrum Hewelianum Warsztaty w Centrum Hewelianum Warsztaty w Centrum Hewelianum Warsztaty w Centrum Hewelianum Warsztaty w Centrum Hewelianum