Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W poranny czwartek, trzeciego marca 2016 roku, wędrując z klasą II FT w stronę Skweru Kościuszki, poprzez zamglone ulice Gdyni, odwiedziliśmy wystawę w Centrum Informacji Miejskiej, przyglądając się czterdziestu najlepszym zdjęciom wylansowanym na Facebooku, przedstawiającym pejzaże tego urokliwego, portowego miasta. Młodzież przyglądała się z zainteresowaniem technikom, w jakich wykonano zdjęcia oraz wywnioskowała, co podoba się internetowej publiczności. Następnie przeszliśmy do głównego etapu fotograficznej eskapady, a mianowicie zdjęć „fashion street” na tle nowoczesnych przeszklonych budynków oraz pejzażu miejskiego.
Dodatkową atrakcją stał się wjazd wagonikiem na Kamienną Górę – najmniejszą dzielnicę Gdyni, z której można fotografować panoramę Zatoki Gdyńskiej. Trochę pogoda nie sprzyjała takim ujęciom, ale może uda się kiedyś wrócić w ten urokliwy zakątek pięknego, słonecznego dnia.

Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni Eskapada fototechnika do Gdyni

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.