Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

4 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Naszą szkołę reprezentował sprawdzony skład z ubiegłego roku: Robert Bianga, Łukasz Kreft i Wojciech Łączyński. Mecze rozgrywane były na ośmiu stołach w dwóch grupach po cztery zespoły w każdym.
Po korzystnym dla nas losowaniu trafiliśmy do grupy z ZSO w Wejherowie, ZSP nr 3 w Wejherowie i ZSP nr 1 w Redzie. Wszystkie mecze grupowe przeszliśmy jak burza, wygrywając po 3:0. Dało nam to pierwsze miejsce w grupie i możliwość grania w półfinale z drugim zespołem drugiej grupy. Mecz półfinałowy już taki łatwy nie był. Zawodnicy z Bukowej walczyli dzielnie ulegając ostatecznie 1:3.
Do rozegrania został nam finał z niepokonanym od dwóch lat zespołem Elektryka. I w tym roku zespół ten okazał się najlepszy. Przegraliśmy 2:3. Niby blisko, a jednak daleko. Ligowy zawodnik Jakub Struk, uczący się w ZSP nr 2 w Wejherowie o klasę przewyższał wszystkich zawodników turnieju. Cała trójka naszych reprezentantów zagrała dzisiaj naprawdę dobre zawody.
Po kilku godzinach godzinach wyczerpującej gry, wymagającej dobrego refleksu i wysokich umiejętności, nasza szkoła zajęła 2 miejsce. Gratulacje dla zawodników i podziękowania dla fotoreporterów za foty i za to, że napisały klika słów o dzisiejszych sportowych zmaganiach, tworząc niemal pełny fotoreportaż.

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - 2016 tenis_chlopcy_15 (72 kB) tenis_chlopcy_15 (72 kB)

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.