Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W niedzielę 13 marca 2016 r. w Gdyni odbył się ostatni bieg przełajowy na 5 km z Cyklu City Trail. Trzynastu reprezentantów Samochodówki wzięło udział w dzisiejszych zmaganiach. Słoneczna pogoda sprzyjała poprawianiu swoich rekordów życiowych. Był to najbardziej udany start naszych uczniów. Na zakończenie cyklu w klasyfikacji drużynowej nasza młoda ekipa zajęła wysoką siódmą lokatę. W całym cyklu w kategorii dziewcząt do lat dziewiętnastu zwyciężyła Joanna Popiołek, a trzecie miejsce zajęła Katarzyna Grubba. W tej samej kategorii chłopców Marcin Kołodziejski ukończył zawody na drugiej pozycji.
Oficjalna uroczystość rozdania nagród i medali cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Trójmieście odbędzie się 22 marca, o godz. 18:30 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Sklasyfikowane w cyklu są 292 osoby. Kolejna edycja cyklu rozpocznie się w październiku. Poniżej klasyfikacja całego cyklu oraz dzisiejszego biegu.
nauczyciel 24min06 4

Klasyfikacja po całym cyklu (trzeba było ukończyć cztery z sześciu biegów żeby być sklasyfikowanym w całym cyklu).