Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Pierwszy tydzień kolejnej edycji szkolenia dla anglistów w ADC College w Londynie dobiegł końca. W trakcie intensywnych pięciu dni treningu odświeżyłyśmy swoją wiedzę z zakresu metodyki języka angielskiego, otrzymałyśmy wskazówki do szerszego stosowania metody CLIL (uczenie innych przedmiotów za pomocą języka angielskiego), a także miałyśmy indywidualne konsultacje z prowadzącymi nasz kurs. Organizatorzy zadbali o to, żebyśmy mogły wejść w skórę naszych uczniów – poza wiedzą pedagogiczną uczymy się słownictwa w zaawansowanym kontekście kulturowym (np. lekcje o pubach i Camden Town). Miałyśmy okazję nawiązać bliższy kontakt z nauczycielami z Niemiec, Hiszpanii, Słowacji oraz Włoch, co - miejmy nadzieję - zaowocuje dalszą współpracą w najbliższej przyszłości. Londyn, na zwiedzanie którego poświęcamy każdą wolną chwilę, skradł nam serca. To miasto jest po prostu niezwykłe!

Grono pedagogiczne w Londynie Grono pedagogiczne w Londynie Grono pedagogiczne w Londynie Grono pedagogiczne w Londynie Grono pedagogiczne w Londynie Grono pedagogiczne w Londynie Grono pedagogiczne w Londynie Grono pedagogiczne w Londynie Grono pedagogiczne w Londynie

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.