Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W dniu 14 kwietnia 2016 r. w ZSP nr 3 w Wejherowie odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców. Wzięły w nim udział cztery zespoły, które zwyciężyły w swoich powiatach,a więc ZSP 4 Wejherowo, I LO Lębork, ZSZiO Kartuzy, PCKZiU Puck. W pierwszym meczu spotkały się zespoły z Pucka i Lęborka, lepszą drużyną okazała się ekipa z Pucka, wygrywając 2-1.
W drugim tego dnia meczu spotkali się nasi chłopcy z ekipą z Kartuz, po bardzo emocjonującym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość drużyny kartuskiej przegrywając po tie-break 2-1. W naszym drugim meczu zmierzyliśmy się z Lęborkiem, gdzie mimo wyrównanej walki ulegliśmy 2-0.
W ostatnim tego dnia meczu przyszło nam się zmierzyć z Puckiem. Walka była od pierwszej zagrywki, punkt za punkt - niestety i tym razem szczęścia nie było po naszej stronie i ulegliśmy, jak się później okazało, ze zwycięzcą tych półfinałów 2-0.
Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Baborowski, Szymon Barzowski,Bartosz Brejski, Wojciech Cierocki, Tomasz Doering, Rafał Grzenkowicz, Dariusz Klahs, Dawid Lasek, Kamil Martyka.

Klasyfikacja końcowa
1. PCKZiU Puck
2. I LO Lębork
3. ZSZiO Kartuzy
4. ZSP 4 Wejherowo

Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców 16_04_15_siatka_pofinal_03 (77 kB)

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.