Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Dnia 28.04.2016 r. wejherowski klub Olimp był miejscem, w którym przystąpiliśmy do kolejnej rywalizacji na szczeblu powiatowym. Tym razem chcieliśmy pokazać dobrą formę na Mistrzostwach w Bowlingu. Do udziału w zawodach zgłosiło się pięć szkół z ośmioosobowymi zespołami. Każdy z reprezentantów rozegrał dwie rundy (40 rzutów), walcząc o miejsce w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej.
W najlepszej formie z „naszych” był tego dnia Wiktor Wolszon (2b LO). Pokonał 17 rywali i odebrał medal w kolorze brązowym. Emocji dostarczyła nam Karolina Ehrlich (2b LO). Po drugiej rundzie miała taki sam wynik jak reprezentantka Niepublicznej Szkoły Rzemiosła. Konieczna była dogrywka. Sześć dodatkowych rzutów przyznanych dziewczętom miało zadecydować o trzecim miejscu. Niestety, Karolina musiała uznać wyższość rywalki. Zawody ukończyła tuż za podium.
Podczas dekoracji za osiągnięcia zespołowe występowaliśmy trzykrotnie. Srebrne medale wywalczyła drużyna dziewcząt. Krążki w tym samym kolorze zawisły też na szyjach naszych chłopców. I w końcu odebraliśmy puchar, również za zajęcie II miejsca w klasyfikacji szkół.

Szczegółowe wyniki przedstawiają się następująco:
Dziewczęta
Wynik Chłopcy Wynik
Karolina Ehrlich (2b LO)
235
Wiktor Wolszon (2b LO)
248
Luiza Kass (2b LO)
195
Jakub Baranowski (2b LO)
239
Beata Chojnacka (1b LO)
188
Nataniel Prałat (3b LO)
235
Dominka Żak (2b LO)
168
Krzysztof Kankowski (2m LO)
225
Rez. Kinga Styn (1b LO)
-
Rez. Szymon Wandtke (2e LO)
-

Szkoła
Dziewczęta Chłopcy Suma Miejsce
ZSP 3 Wejherowo
905 993 1898 I
ZSP 4 Wejherowo
786 947 1733 II
ZSO 2 Wejherowo
697 862 1559 III
NSR Wejherowo
686 769 1455 IV
ZSP Reda
662 777 1439 V

Całej reprezentacji „Samochodówki” gratulujemy nie tylko wyniku sportowego, ale i atmosfery, jaka panowała w drużynie. Wzajemne wsparcie, gorący doping i brawa, które rozlegały się po każdym udanym rzucie było tym, co niewątpliwie wyróżniało nas spośród wszystkich zespołów.

Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu bowling_02 (81 kB) bowling_19 (80 kB)

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.