Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

O godzinie 6:30 rano z Wejherowa ruszyła ponad dwudziestoosobowa ekipa lekkoatletów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie na Wojewódzką licealiadę w Lekkiej Atletyce. Z dobrymi nastawieniami oraz zmotywowani do osiągnięcia najlepszych rezultatów nasi reprezentanci wysiedli przy nowoczesnym stadionie lekkoatletycznym w samym sercu miasta Chojnice. Sędziowie byli wymagający i od samego początku i to dosłownie postawili wysoko poprzeczkę. Przykładowo minimalna wysokość w skoku wzwyż kobiet ustalona na 140 cm była nieosiągalna dla paru dziewcząt i poskutkowała w ich wypadku dyskwalifikacją.
Konkurencje rozpoczęły się już o 10:30 i trwały do godziny 15:30 parokrotnie przerywane ulewami, które przynosiły orzeźwienie po porannym upale. Mimo deszczu ogromne emocje wśród uczestników wzbudzały biegi na 100, 200, 400 metrów oraz największe sztafeta 4x100 metrów.
Miejsca na podium zdobyły dwie dziewczyny: Marta Topp (tegoroczna absolwentka) pierwsze miejsce w biegu na 200 m oraz drugie miejsce na 400 metrów i Oktawia Lewicka (uczennica klasy 1b LO) trzecie miejsce w skoku w dal.
Na zakończenie miłą niespodzianką dla obecnych w Chojnicach absolwentów: Katarzyny Grubby, Agaty Okroy, Jakuba Sochy, Marty Topp oraz Moniki Walenty, było wręczenie wyróżnienia ufundowanego przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, za godne reprezentowanie szkoły, chęć jej pomocy oraz niegasnący sportowy charakter.
Dziękujemy za wspaniały przykład dla następców na to, że wygrywa ten, który walczy do końca. Wojewódzka Licealiada w indywidualnej lekkoatletyce w Chojnicach praktycznie kończy rywalizację sportową w tym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim i czekamy na klasyfikację drużynową, która powinna być znana już niedługo.
WYNIKI RYWALIZACJI:
Konkurencja
Imię i nazwisko uczestnika
Wynik
Miejsce
Bieg na 100 m
Maciej Potrykus 12’12 2 miejsce w serii
Bieg na 400 m
Marta Topp 1:01’54 2
Bieg na 200 m
Marta Topp 27’45 1
Skok w dal
Oktawia Lewicka 4,59 m 3
Bieg na 1500 m
Joanna Popiołek 5:36’52 7
Sztafeta 4x100 m
Agnieszka Zubowicz, Oktawia Lewicka,
Agata Okroy, Marta Topp
55’27 6
Rzut oszczepem
Jakub Socha 40,00 m 4
Bieg na 100 m
Jonasz Bradtke 12’00 3 miejsce w serii
Bieg na 400 m
Patryk Adamus 55’70 9
Bieg na 100 m
Dominika Żak 24’15 5
Bieg na 200 m
Maciej Potrykus 14’65 3 miejsce w serii
Bieg na 1500 m
Marcin Kołodziejski 4:45’29 9
Bieg na 1500 m
Katarzyna Grubba 6:20’20 11
Rzut oszczepem
Dawid Dąbkowski 36,83 m 9
Rzut dyskiem
Jakub Socha 34,24 m 4
Rzut dyskiem
Patryk Grubba 27,77 m 8
Skok w dal
Natalia Ciska 4,01 m
Rzut oszczepem
Agata Okroy 19,32 m 13
Bieg na 400 m
Izabela Gaffke 1:08’55 10
Bieg na 800 m
Ewelina Semak 2:43’25 10
Skok w dal
Tomasz Sobczak 5,28 m 19
Rzut oszczepem
Milena Wrosz 21,03 m 10

Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce Wojewódzka Licealiada w Lekkiej Atletyce


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.