Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W dniach 1-3 czerwca 2016 r. klasa 3b FT wybrała się w plener fotograficzny. Po zwieńczeniu ostatniego dnia praktyk udali się do urzekającej nadmorskiej wsi – Lubiatowa. Wyjazd okazał się idealnym wytchnieniem od pracy, a jednocześnie dobrą powtórką przed nadchodzącym egzaminem zawodowym.
Pomijając „przywitalny” deszczyk, nie mogli sobie wymarzyć piękniejszej pogody. Nie zabrakło więc czasu na odpoczynek i opalanie nad brzegiem morza. Widok zachodzącego słońca na plaży był jednym z wielu walorów przyrody jaki mogli podziwiać i fotografować.
Od makro ujęć owadów i roślin po sylwetkowe fotografie i zdjęcia grupowe aż do popularnych „selfie” - fototechnik nie rozstawał się z przyszłym narzędziem pracy.
Wspólnie spędzone wieczory przy ognisku, spacery po okolicy, uwielbiane przez nich śpiewanie piosenek i wiele innych rozrywek przyczyniły się do tego iż wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę. Był świetnym „akumulatorem” do naładowania sił przed powrotem do szkoły i wystawieniem ocen.
Uczniowie wraz z opiekunami miło wspominają ten plener i z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd.

Plener fotograficzny Plener fotograficzny Plener fotograficzny Plener fotograficzny Plener fotograficzny Plener fotograficzny Plener fotograficzny Plener fotograficzny Plener fotograficzny Plener fotograficzny Plener fotograficzny Plener fotograficzny tn_plener_001 (77 kB) tn_plener_001 (77 kB) tn_plener_003 (56 kB)


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.