Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

Dnia 10 czerwca b.r. nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję masowego czytania „ Jak nie czytam, jak czytam”.
Do udziału zaprosiliśmy wszystkich chętnych czytelników - nauczycieli i uczniów. Zebrawszy się o godz.10.00 na boisku szkolnym przez około 30 minut mieliśmy okazję czytania wybranej przez siebie pozycji w towarzystwie swoich kolegów i koleżanek. Przypuszczalnie w przypadku lepszej aury byłoby nas więcej, ale cieszymy się z obecności tych, którzy postanowili do nas dołączyć.
Udział w akcji był okazją do wsparcia czytelnictwa na szczeblu lokalnym. Mamy nadzieję, że większość młodzieży, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z książką „połknie bakcyla” i z pasją rozczyta się w literaturze.

czytamy_01 (38 kB) czytamy_01 (38 kB) czytamy_01 (38 kB) czytamy_01 (38 kB) czytamy_01 (38 kB) czytamy_01 (38 kB)


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.