W dniu 14 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Gdyni Orłowie przeprowadzony został finał Konkursu Znajomości Języka Angielskiego dla Techników. W konkursie tym uczestniczyła młodzież gdyńskich techników: Technikum Handlowego, Technikum Mechanicznego, Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych oraz po raz pierwszy reprezentacja naszej szkoły - Agnieszka Kowalewska IIIa FT i Mateusz Rumpczyk Iia T - wyłoniona na drodze szkolnych eliminacji.
Nie udało nam się zdobyć czołowego miejsca, ale przetarliśmy szlaki i wiemy, czego można się spodziewać w przyszłym roku.

16_06_14_angielski_04 (256 kB)