Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

I w tym roku zostałyśmy zaproszone na Noworoczny Turniej w Piłce Ręcznej organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Bolszewie 09.02.2017r. Zmieniony regulamin obligował nas jednak do występu w składzie złożonym tylko z pierwszoklasistek. Rywalkami miały być gimnazjalistki z Bolszewa ( „Niebieskie” i „Żółte”), uczennice z Samorządowego Gimnazjum w Kostkowie oraz reprezentacja z Gimnazjum nr 2 w Wejherowie.
Wyniki poszczególnych meczy (12:6, 17:3, 11:3 dla nas) świadczą o dobrej grze naszych pierwszoklasistek. Poza jednym… Uległyśmy „Żółtym” gospodarzom turnieju 10:11. Przyczyną nie był jednak brak umiejętności, ale koncentracji. Zgubiła nas chyba zbytnia pewność siebie. Zdeterminowane gimnazjalistki od początku zaskoczyły dobrą grą. W konsekwencji to my musiałyśmy odrabiać stracone bramki, a czas uciekał… Druga połowa była bardzo emocjonująca i zabrakło dosłownie 1 sekundy, by mecz zremisować. Nasza skrzydłowa zakończyła spotkanie celnym rzutem. Niestety piłka wpadła do bramki zaraz po sygnale kończącym mecz.
„Fajna impreza”- chyba zgodnie tak mogłybyśmy określić dzisiejszy turniej, mimo ze to nie my triumfowałyśmy. Jedna porażka była 24-minutową lekcją pokory, a całe zawody okazją do zdobycia cennego doświadczenia, zwłaszcza dla debiutujących dziś w reprezentacji „Samochodówki”: Pauliny Stenki (1b), Weroniki Klawikowskiej (1b) i Weroniki Obuchowicz (1b). Ponadto na boisku wystąpiły: Karolina Drewa (1b), Angelika Górska (1b), Klaudia Lange (1b), Marcela Majewska (1b), Milena Kosznik (1b ), Kornelia Ogórkiewicz (1e), Zuzanna Okoń (1e).

Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną Noworoczny Turniej w Piłkę Ręczną turniej_18 (80 kB)


  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.