1 marca uczniowie klas Ih LO i Ie LO z opiekunami oraz poczet sztandarowy naszej szkoły wzięli udział w powiatowych obchodach z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W kościele pw. Chrystusa Króla odbyła się uroczysta msza święta z ceremoniałem wojskowym, a po niej nastąpił przemarsz przy akompaniamencie Orkiestry Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej do Bramy Piaśnickiej - upamiętniającej tych, którzy walczyli i ginęli za ojczyznę. Przedstawiciele Senatu RP, Władz Powiatu i Miasta oraz reprezentacje szkół naszego powiatu uczestniczyli w apelu poległych za wolność ojczyzny w latach 1939-1989 i złożyli kwiaty oraz znicze.