W dniu 2 marca 2017 roku w Poznaniu odbyły się eliminacje okręgowe XII Olimpiady Przedsiębiorczości. Tegoroczna olimpiada opatrzona jest hasłem „Przywództwo w biznesie”. Całe zawody okręgowe składają się z dwóch etapów. Pierwszego, czyli testu pisemnego trwającego 60 minut oraz drugiego, czyli pracy w grupach. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów, czyli Joanna Rogksz (3p LO), Maksymilian Rudnik (1e LO), Natalia Rzeppa (3 FT) oraz Kacper Siudak (1b FT).
Niestety reprezentacji z naszej szkoły zabrakło kilku punktów, aby dostali się do drugiego etapu zawodów, ale mimo tego gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych edycjach Olimpiady.

17_03_02_olimpiada_02 (77 kB)