Dnia 08.03.2017 r. uczniowie klasy Ib LO, pod opieką nauczycieli wzięli udział w warsztatach chemicznych organizowanych przez Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. Nasza młodzież, z wielkim zaangażowaniem i ciekawością, samodzielnie wykonywała doświadczenia chemiczne z zakresu chemii nieorganicznej. Uczniowie brali także udział w pokazach bardziej niebezpiecznych doświadczeń np. „Spalanie prochu strzelniczego” wykonywanych przez doktorantów UG.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia już we wrześniu!