Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W piątek odbyła się w naszej szkole kolejna już - trzynasta - edycja konkursu matematyczno-geograficznego „Z Pitagorasem przez kontynenty”. 17 marca gościliśmy uczniów oraz nauczycieli z siedmiu gimnazjów: Gimnazjum Publicznego z Luzina, Samorządowego Gimnazjum z Bolszewa, Gimnazjum ze Strzebielina, Gimnazjum nr 2 ze Strzepcza, Gimnazjum nr 1 z Wejherowa, Gimnazjum nr 2 z Wejherowa, Gimnazjum nr 4 z Wejherowa.
Trzyosobowe drużyny gimnazjalistów musiały wykazać się spostrzegawczością, umiejętnością pracy w grupie, znajomością mapy, umiejętnością stosowania twierdzeń matematycznych i umiejętnością rozwiązywania zadań praktycznych. Zadania do łatwych nie należały, dodatkowo zawodnicy zmuszeni byli radzić sobie z presją czasu - walka była zacięta, wyniki wyrównane, a różnice punktowe niewielkie.
W tegorocznym konkursie zwyciężyła drużyna z Gimnazjum nr 1 w Wejherowie w składzie: Wiktoria Nawrocka, Weronika Lilla i Wojciech Zarychta. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Gimnazjum Publicznego w Luzinie: Magdalena Landowska, Jakub Rożek, Szymon Skiba. Trzecie miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum nr 4 w Wejherowie: Wiktoria Kunikowska, Oskar Łebkowski i Michał Krause. Nagrody i upominki wręczyła zwycięskim drużynom dyrektor szkoły Anna Wilk. Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wykazane zaangażowanie i ducha rywalizacji. Podziękowania należą się również klasie 3m LO za stworzenie miłej atmosfery i sprawne przeprowadzenie imprezy.

Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 Z Pitagorasem przez kontynenty - 2017 pitagoras_15 (70 kB)

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.