Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

ONICO Półmaraton Gdynia zmotywował w zimną marcową niedzielę aż 6 tysięcy biegaczy! Ale zawody nie odbyłyby się gdyby nie Ci, którzy pracują z drugiej strony w cieniu startujących.
Mowa tutaj o wolontariuszach, którzy dbają o bezpieczeństwo, obsługę, wyżywienie... właściwie o wszystko to, bez czego półmaraton nie mógłby się odbyć. Dodatkowo kibicują na trasie i wspierają zawodników i to wszystko z dobrego serca. Ekipa z „samochodówki” w tym roku miała bardzo ważne zadanie na bulwarze nadmorskim w Gdyni. Należało do nas zamknięcie i odznaczenie trasy, dodatkowo pilnowanie zdrowia i bezpieczeństwa, gdzie Nasza młodzież spisała się wzorowo. Możemy być dumni z postawy ekipy oraz z tego, że mimo niesprzyjającej pogody z uśmiechami, doskonale wykonywali swoje obowiązki. Szczera wdzięczność wracających po biegu zawodników, była dla nas najlepszą nagrodą, dlatego postanowiliśmy zostać anonimowi – jako cienie wśród biegaczy.

Wyniki naszych reprezentantów i absolwentów:
Imię i nazwisko
Klasa
Czas
Miejsce w kat. wiekowej
Monika Rolbiecka
nauczycielka 01:21:39 5
Maria Maj-Roksz
nauczycielka 01:36:22 25
Katarzyna Konkel
Absolwentka 01:39:36 37
Małgorzata Lange
Absolwentka 02:02:48 218
Marcin Kołodziejski
Absolwent ... Biegł w sztafecie

17_03_19_polmaraton_04 (293 kB) 17_03_19_polmaraton_03 (269 kB) 17_03_19_polmaraton_05 (541 kB) 17_03_19_polmaraton_06 (659 kB)

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.