W piątek, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie, odbyła się kolejna - piętnasta już - giełda szkół powiatu wejherowskiego. Nasza drużyna do spraw promocji, przybliżała ofertę naszej szkoły odwiedzającym gimnazjalistom. Na giełdzie pojawiła się reprezentacja zakładu, z którym mamy podpisaną umowę patronacką na dwie klasy ślusarza i mechatronika - firma Zeller Tech z Rekowa Górnego. Nasi uczniowie, którzy brali udział w giełdzie, byli również żywą wizytówką wejherowskiej „Samochodówki” i dowodem na to, że z nami warto! Wiadomym jest, że w świecie liczą się zawodowcy i my na takich stawiamy.