Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o absolwentach szkoły, obecnych i dawnych pracownikach oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Celem stowarzyszenia jest tworzenie nowoczesnej historii naszej "samochodówki". Chcemy – czerpiąc z wieloletniej przeszłości, stworzyć lepszą przyszłość.

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat, w ciągu których nie tylko zorganizowaliśmy spotkania dawno niewidzianych kolegów bądź współpracowników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie, entuzjazm, a także możliwości materialne, wspieraliśmy obecny system edukacyjny. Systematycznie, poprzez organizację lub finansowanie dodatkowych kursów i szkoleń motywujemy młodzież do osiągania lepszych wyników w nauczaniu. Wspieramy szkolenie zawodowe. Jednocześnie ciągle dbamy o budowanie dobrej atmosfery w szkole i kultywowanie tradycji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły

ZAPRASZAMY

W środę, 5 kwietnia 2017 r., w siedzibie Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku odbyły się eliminacje do XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1b ZSZ: Mateusz Miotk oraz Konrad Kościelski pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych. Eliminacje były dwuetapowe. W pierwszej części uczestnicy pisali przez godzinę test, składający się z 50-ciu pytań dotyczących zagadnień BHP i Prawa Pracy. W drugiej 6-ciu najlepszych uczestników zdawało ustny egzamin przed Komisją. W wyniku przeprowadzonych eliminacji wyłoniono dwóch zwycięzców, którzy będą reprezentować nasz region w ogólnopolskim finale Konkursu, który odbędzie się w Warszawie. Mateusz i Konrad nie znaleźli się w finale eliminacji, ale zajęli wysokie miejsca. Gratulujemy im udanego udziału i godnego reprezentowania naszej szkoły.

17_04_05_bhp_03 (155 kB)

  monitoring pozycji            
     

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.